O nas
Galeria
Aranżacja wnętrz
Pracownia stolarska
Warsztaty plastyczne
Wydarzenia
Kontakt
Linki

Liczba odwiedzin:

Free Web Counter

Wlacz muzykę

Zapraszamy do galerii Chi-wara, dzieci w wieku 6-8 oraz 9-11 lat na zajęcia plastyczne połączone z nauką podstaw języka angielskiego. Półtoragodzinne spotkania, podczas których dziecko będzie miało możliwość poznać techniki decoupagu, lepienia w glinie, tworzenia biżuterii z masy termoutwardzalnej czy stworzenia pierwszego dzieła farbami olejnymi, staną się doskonałą okazją do poznania podstawowych słówek, związanych z poszczególnymi tematami zajęć (ciało ludzkie i zwierzęce, kolory, owoce, itp.) poprzez zabawę. Twoje dziecko pozna i utrwali podstawowe zwroty typu: zrób, daj, pomaluj. W trakcie zajęć dziecko będzie miało również możliwość obserwacji pracy rzeźbiarza, zaś dzieci starsze będą mogły spróbować wykonać rzeźbę w drewnie lipowym samodzielnie, pod okien rzeźbiarza. Jest to doskonała alternatywa dla zwykłych zajęć plastycznych, a także świetny sposób na stymulowanie umiejętności dziecka i rozwój jego zdolności oraz zainteresowań.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Zajęcia prowadzone są albo w języku polskim z wprowadzeniem pojedynczych wyrazów i zwrotów angielskich, bądź w całości w języku angielskim.

Wiadomość i zapisy pod numerem telefonu 664 432 550

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby zdjęcie Państwa dziecka było umieszczone na naszej stronie internetowej, prosimy o kontakt - niezwłocznie je usuniemy.

Hall
About us
Gallery
Interior Design
Woodwork Atelier
Art Classes
Events
Contact
Links

© 2010-2015 by Chi-wara
stat4u